Yükleniyor

CRM Müşteri Hizmetleri

Bu modül müşteri etkileşim yönetimi için geliştirilmiş olup ihtiyaç duyacağınız tüm alanlarda kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Müşteri Yönetimi

Müşterilerinizle ilgili tüm verilerinizi yönetebilirsiniz. İstediğiniz zaman müşteri aktivitelerinizi ve cari işlemlerini ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Aktivite ve Görevler

Aktif ve potansiyel tüm müşterilerinizle tedarikçilerinizle ve diğer paydaşlarınızla ilgili tüm aktivite ve görevleri kayıt altına alabilir istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Fırsatlar

Yeni bir fırsat oluştuğu zaman bunu değerlendirmek için kaydedebilir teklif ve siparişlerinizle ilişkilendirebilirsiniz. böylelikle hiç bir fırsatı kaçırmazsınız.

Teklifler

Tüm tekliflerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz. Kolay arayüzlerimiz ile teklif formları tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz. Onaylanan tekliflerinizi siparişe çevirebilirsiniz.

Siparişler

Tüm siparişlerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz. Kolay arayüzlerimiz ile sipariş formları tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz. Onaylanan siparişlerinizi ön muhasebe modülü kullanıyorsanız faturalayabilirsiniz.

Takvim

Tüm aktivite ve görevleri aynı takvimde görüntüleyebilirsiniz. Zamanlanmış görevler oluşturabilirsiniz. İş planınızı detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz. Zamanı gelin görevler size otomatik bildirilir.

Ödeme Seçenekleri

Tercihinize göre şekillendirdiğimiz ödeme şekillerinden birini seçebilir yada avantajlı toplu paketlerimizden birini seçebilirsiniz.


Aylık

Başlangıç için en iyisi
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Ücretsiz Güncelleme
Günlük Yedekleme


6 Aylık

Kısa vadeli ekonomik
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Ücretsiz Güncelleme
Günlük Yedekleme
Kazancınız 30 TL


Yıllık

en çok tercih edilen
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Ücretsiz Güncelleme
Günlük Yedekleme
Kazancınız 120 TL


2 Yıllık

Uzun vadeli ekonomik
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Ücretsiz Güncelleme
Günlük Yedekleme
Kazancınız 360 TL

Entegrasyonlarımız