Yükleniyor

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, isimKolay’ı kullanımınız sırasında nasıl bilgi topladığımızı ve kullandığımızı açıklığa kavuşturma amaçlı hazırlanmıştır.

isimKolay’a yüklediğiniz bilgiler kesinlikle sizindir. İçerikleriyle ilgilenmez, size hizmet sunmak dışında bir amaçla izniniz olmadan kullanmayız ve asla başkalarına satmayız. Dilediğiniz zaman bu bilgileri silebilir, erişim yetkilerini uygun bulduğunuz şekilde düzenleyebilirsiniz.

isimKolay kullanımıyla ilgili destek ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak için elimizden gelen çabayı sarf ederiz. Ancak verilerinizin gizliliğini sağlamak için aldığımız önlemler nedeniyle, destek ekibimiz kayıtlı bilgilerinize ulaşamayabilir ve tarif ettiğiniz sorunu gözlemleyemeyebilir. Bu durumlarda dahi erişim şifrelerinizi destek personelimizle paylaşmamalı ve tüm sorumluluk sizde olmak üzere, sadece sorununuzu tarif etmeye yeterli olacak kadar bilgi ve ekran görüntüsü paylaşmalısınız.

Aralarında web sitemiz, mobil arayüzler, istemciler, üçüncü parti sağlayıcılar ve web siteleri, API, SMS, email ve diğer iletişim kanalları da bulunan çeşitli kaynaklardan bilgi topluyoruz. isimKolay’a kaydolarak, Kullanım Koşulları ve bu Gizlilik Politikası’ndaki hükümler dahilinde bu bilgileri işlememize, kaydetmemize, açıklamamıza, ve diğer şekillerde kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

Topladığımız bilgiler

isimKolay’a kaydolduğunuz zaman, kendiniz, şirketiniz ve çalışma arkadaşlarınız hakkında bazı bilgiler verirsiniz. Bunlar isimler, pozisyonlar, telefon numaraları, email adresleri, meslekler, dil ve diğer bilgiler içerebilir.

Kendinizi servise tanıtmak için bir kullanıcı adı ve şifre seçersiniz. Bu bilgiler, kişisel hesabınızla ilişkilendirilir.

isimKolay şirketiniz hakkında endüstri, organizasyon yapısı, çalışanlar, iş hacmi, konumları da içeren bilgiler vermenizi isteyebilir.

isimKolay’ı kullanırken isimKolay kullanıcısı olan veya olmayan başkaları hakkında bilgileri girebilirsiniz ve bunlar bazı işlevleri sağlamak için kaydedilebilir. Bunlar arasında müşterileriniz, tedarikçileriniz, sağlayıcılarınız, irtibatta olduğunuz kişiler ve başkaları olabilir.

Kullanımınız sırasında, aralarında toplantı notları, yorumlar, projeler, planlanmış olaylar, işler, bağlantılar ve diğerlerinin de bulunduğu çeşitli veri türlerini isimKolay’a girersiniz.

Bazen isimKolay size konum bilgisi sorabilir veya girme imkanı tanıyabilir. Ayrıca network adresiniz veya isimKolay’a erişmek için kullandığınız istemciler veya servis sağlayıcılar tarafından sağlanan bilgilerle de konumunuzu belirleyebiliriz.

Kendiniz veya başkaları hakkında girdiğiniz bazı bilgiler, sizin veya onların sosyal ağ profillerinin ve verilerinin belirlenmesinde kullanılabilir.

isimKolay’a harici ve dahili web linkleri girebilirsiniz, veya sizin içeriğinize başkaları web linkleri kurabilirler.

Tüm çevrimiçi faaliyetiniz ve kullanımlarınız, zamanlar, veri transferleri, IP adresleri dahil olmak üzere kaydedilebilir.

Cookie’ler, web tarayıcınızın sabit diskinize kaydettiği küçük veri dosyalarıdır. Hem oturum, hem de kalıcı cookie’leri, servisi kullanımınızı izlemek ve bazı işlevleri sunmak için kullanabiliriz.

Bilginin kullanımı

isimKolay hizmetlerini kullanarak, toplanan tüm bilgilerin Hizmet Koşulları ve bu Gizlilik Politikası’na uygun olarak kullanılmasına rıza gösteriyorsunuz.

Depolama, bulundurma, reklam yayını da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmetin bazı kısımları iş ortaklarımız ve üçüncü partilerce sağlanabilir. Onların hizmetlerinden faydalandığımızda, bilgilerinizin kullanımı bu politikada belirtilen korumalara aynen tabidir.

isimKolay bir bilgi paylaşım ortamıdır. Paylaşılmış dosyalar, irtibatta olduğunuz kişiler, yorumlar ve diğer verileriniz de dahil olmak üzere paylaştığınız bilgiler başkalarına sunulacaktır. Kullanımınıza sunulan yetkilendirme seçenekleri gibi çeşitli ayarların başkalarıyla paylaşımınızı nasıl etkilediğini anladığınızdan emin olmalısınız.

Topladığımız bilgileri daha iyi hedeflenmiş, ilgili reklam ve sponsor mesajları yayınlamak için kullanabiliriz. Bunları yayınlamak için üçüncü kişilerin hizmetlerini kullandığımızda, kişisel olarak tanımlanmanıza yol açacak bilgileri açığa çıkarmadığımızdan emin oluruz.

Çalıştığımız ülkelerin kanun ve kurallarına saygı gösteririz ve bir kanun kuvvetinden haklı bir talep geldiğinde bilgileri teslim edebiliriz. Yasadışı veya başkalarına zarar verebilecek bir faaliyet yürütmekte olduğunuza dair yeterince kuşkumuz varsa, bilgileri kanun kuvvetlerine teslim edebiliriz.

isimKolay satılır, satın alınır, veya herhangi bir biçimde el değiştirirse, bilgileriniz de aynı işlemin parçası olarak yeni sahibine devredilir. Bu politikada belirtilen koşullar bu durumda yeni sahibini aynen bağlayacaktır.

Bu politikayı herhangi bir anda önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz. Bazı durumlarda önemli değişiklikleri size email veya web sitesi duyuruları ile bildirebiliriz, ancak buna zorunlu değiliz. Politikanın güncel şartlarını her zaman web sitemizde https://www.isimkolay.com/sayfa/gizlilik-politikasi.html sayfasından okuyabilirsiniz.

Entegrasyonlarımız