Yükleniyor

Web Yönetimi

Bu modül web arayüz ve etkileşim yönetimi için geliştirilmiş olup ihtiyaç duyacağınız tüm alanlarda kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Dinamik Mimari

Dinamik kontrol yapısı sayesinde istediğiniz kadar kategori oluşturabilir ve bu kategorilere istediğiniz kadar sayfa girebilirsiniz menüleri kısayolları kontrol edebilirsiniz. Kısacası web sayfanızın kontrolü %100 sizin elinizde olur.

%100 SEO Uyumu

Web modülündeki tüm mimari SEO uyumu düşünülerek tasarlandı. Böylelikle arama motorlarında üst sıralarda çıkarak webin gücünü her zaman hissedeceksiniz.

İstatistik

Web sayfanıza girişleri lokasyon, platform vb kriterlere göre anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca hangi sayfaların ne kadar ziyaret edildiğini ve dönemsel istatistiki verileri raporlayabilirsiniz.

Toplu E-mail

Ayrıca bir toplu email programı kullanmanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar şablon oluşturup istediğiniz kriterlere göre seçtiğiniz mail adreslerine gönderebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Tercihinize göre şekillendirdiğimiz ödeme şekillerinden birini seçebilir yada avantajlı toplu paketlerimizden birini seçebilirsiniz.


Yıllık

en çok tercih edilen
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
Günlük Yedekleme


2 Yıllık

Uzun vadeli ekonomik
Sınırsız Kullanım
7/24 Destek
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
Günlük Yedekleme
Kazancınız 300 TL
1.000 TL
Ücretsiz Dene

Web sayfası ücretsiz !

Tek yapmanız gereken 1 paketi satın almak

Yeni teknolojileri yakalayın

Gelişen teknoloji ve platformlara web sayfanız ne kadar uyumlu? Eski sayfanızı mobil platformlara uygun platforma taşıyın, işinizi daha iyi yansıtarak, güncel teknolojilerin gücünü yaşayın.

Entegrasyonlarımız